Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dziedzina nauk społecznych - Psychologia

dr Katarzyna Stasiuk

Data otwarcia habilitacji: 2021-11-15

Wniosek

Komisja Habilitacyjna

Data utworzenia Komisji: 2022-03-03

Data zmiany składu Komisji: 2022-06-02

Przewodniczący: dr hab. Paweł Jurek, prof. UG, Uniwersytet Gdański

Sekretarz: dr hab. Malwina Szpitalak, prof. UJ, Uniwersytet Jagielloński

Recenzenci:

Członkowie:

  • dr hab. Bernadetta Izydorczyk, prof. UJ, Uniwersytet Jagielloński

Dokumenty Komisji

Data opinii: 2022-12-12

Uchwała z opinią ws nadania stopnia wraz z uzasadnieniem

Dokumenty Rady Dyscypliny

Data decyzji: 2023-01-12

Decyzja (o nadaniu, odmowie nadania lub umorzeniu)